Сергій Мінько продовжує вітати мелітопольців за рахунок місцевого бюджету

Сергій Мінько продовжує вітати мелітопольців за рахунок місцевого бюджету

Напередодні Дня Незалежності мелітопольці отримали листівки, підписані колишній міським головою.

Місцеві мешканці не розуміють, у якій ролі Сергій Мінько привітав мелітопольців – як екс-мер, земляк чи нардеп. Зазначається, що депутат Верховної Ради нагадує про себе за кошти з бюджету Мелітополя.

Але це не перший випадок, коли мешканців міста вітають за їх гроші. Найчастіше подібне фінансування відбувається напередодні державних свят або з метою розміщення соціальної реклами за кошти з Цільового фонду. Таке пояснення мелітопольці почули від працівників мерії.

Однак, у Положенні про Цільовий фонд зазначено, що використовувати гроші з фонду можна лише на «Видатки, направлені на оплату витрат, пов’язаних з розміщенням соціальної реклами, привітань Президента України, обласної державної адміністрації, міської влади з державними та народними святами, сюжетів з інформацією про загальноукраїнські, обласні та міські культурно – масові та державні заходи, іншої інформації соціальної направленості, наклеювання та зняття сюжетів соціальної направленості, заклеювання місць розташування фоновим покриттям».

У тексті документа не сказано про народних депутатів. Крім того, на момент прийняття відповідного положення Сергій Мінько був нардепом.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі