Сесія Запорізької облради: кулуарні домовленості та корупційні схеми в дії?

Сесія Запорізької облради: кулуарні домовленості та корупційні схеми в дії?

Сьогодні, 19 вересня, проходить 31 позачергова сесія Запорізької обласної ради сьомого скликання.

Почалася сесія з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих в зоні проведення ООС наших земляків. На порядку денному 26 питань, в основному стосуються внесення змін до програми, звільнення директорів низки комунальних установ, а також про припинення депутатських повноважень.

Схоже на все, що новий очільник Запорізької області пішов на кулуарні домовленості, оскільки у повістці дня не має питань «Про визнання незадовільною роботу начальника Служби автодоріг у Запорізькій області» (ред., - в особі Андрія Івка) та «Про визнання незадовільною роботи тимчасово в.о. директора ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК» «Автомобільні дороги України» (ред.,- в особі Андрія Коцура). 

Нагадаємо, що вищезазначені проєкти відкликала без будь-яких аргументів і обґрунтувань Елла Слепян, яка на той час виконувала обов'язки т.в.о. голови ЗОДА, що є підтвердженням повної залежності пані Слепян від вождів місцевої транспортної мафії, а можливо вона і є її частиною.

Останнім часом ряд ЗМІ опублікували низку публікацій про масштаби корупції в Службі доріг Запорізької області. Зокрема, це стосується наступних питань: будівництво мостових переходів у Запоріжжі (наприклад, розкрадання на них металоконструкцій за сприяння працівників САД); при ремонтах доріг державного значення та будівництві мостового переходу через р. Суха Балка; розкрадання ПММ для очищення доріг впродовж осінньо-зимового періоду - за фактом чого правоохоронці винесли ряд відомостей в ЄРДР.

Крім того, Віталій Туринок залишив пані Слепян на посаді першого заступника голови ЗОДА. 

 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі