Шансон геть: запорізьких "маршрутників" будуть штрафувати за музику в салоні та неохайність

Шансон геть: запорізьких 'маршрутників' будуть штрафувати за музику в салоні та неохайність

Запорізька міська рада 24 липня, під час засідання виконавчого комітету прийняла позитивне рішення щодо запровадження низки нових правил для водіїв маршруток. За невиконання цих правил "маршрутників" очікують не дуже великі, але вельми неприємні штрафи, повідомляє прес-служба мерії Запоріжжя.

Численні скарги містян на поведінку водіїв маршруток, які протягом тривалого часу надходили до управління з питань транспорту і зв’язку із завидущою регулярністю, врешті-решт розізлили міську владу. Виконком прийняв рішення врегулювати цей момент і постановив віднині запровадити низку штрафів за порушення правил для водіїв. Наразі одне порушення обійдеться водію у 500 гривень.

Здебільшого містяни скаржилися на зовнішній вигляд шоферів маршруток, їхню поведінку з пасажирами (особливо пільгових категорій), та інші фактори – відкриті вікна, розмови по мобільному, куріння та легендарний шансон, що лунає на всю маршрутку. Міськвлада розраховує, що після запровадження нових правил кількість таких порушень значно знизиться.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі