Шантаж, вимагання грошей, прослуховування і прихована фотозйомка. Чим, крім «обналу», промишляє Владислав Грабовський

Шантаж, вимагання грошей, прослуховування і прихована фотозйомка. Чим, крім «обналу», промишляє Владислав Грабовський

На запорізький бомонд йде «полювання» з метою подальшої дискредитації та шантажу

ЗМІ неодноразово писали про те, що одіозний запорізький бізнесмен Владислав Грабовський  активно займається діяльністю, пов'язаною із переведенням в готівку сумнівних грошових коштів, отримуючи з цього надприбутки. Подібна діяльність здійснюється за допомогою цілого ряду створених ним підприємств і зареєстрований фізичних осіб-підприємців.

Але цим перелік протизаконних схем із заробітку, до яких вдається Владислав Грабовський, не обмежується. Як повідомляє видання From.ua, журналістам стало відомо про те, що скандальний бізнесмен володіє цілим рядом спеціалізованої техніки для збору інформації про своїх можливих «клієнтів». Бізнесмен збирає на впливових та відомих політиків і підприємців так званий «компромат», потім пише про свої «мішені» брудні статті, а згодом пропонує їх зняти із підконтрольних йому ресурсів за винагороду.   

Як виявилося, в розпорядженні Грабовського знаходиться спеціалізований центр для прослуховування розмов у приміщеннях, апаратура для прослуховування телефонних розмов, а також спеціальні пристрої зі зчитування зображення з прихованих камер.

Крім того, Владислав Грабовський, пише видання «Мрія. Запоріжжя», не гребує робити знімки своїх потенційних «жертв» у найнесподіваніших громадських місцях. Відзначимо, що раніше його «мішенями» ставали запорізькі політики з команди президента Володимира Зеленського, Володимир Кальцев, В'ячеслав Богуслаєв, високопосадовці міської та обласної влади і правоохоронці.

З відкритих джерел інформації відомо, що Владислав Грабовський є власником скандального підприємства ТОВ «Ельдорадо-сервіс», стосовно якого правоохоронці порушили цілий ряд справ, в тому числі кримінальне провадження № 220130000000036.

За допомогою даного підприємства і цілого ряду фіктивних підприємств-одноденок, разом зі своїми не менш відомими в Запоріжжі партнерами, йому вдалося завдати збитків комунальним підприємствам Запорізької області, які оцінюються у десятки мільйонів гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі