"Слуга народу" планує забрати собі усі міністерські посади в новому уряді

'Слуга народу' планує забрати собі усі міністерські посади в новому уряді

Монобільшість в парламенті, згідно законодавству, може вважатися коаліцією

У парламенті вже є коаліція, яка забере собі усі міністерські портфелі в новому уряді – це монобільшість "Слуги народу", заявив представник Президента України у Кабінеті міністрів Андрій Герус в інтерв'ю "РБК-Україна".

"Коаліція вже є – монобільшість. Вона забере всі міністерські крісла, немає такого, щоб опозиція була в уряді. У парламенті, думаю, деякі комітети віддадуть опозиції, щоб ні у кого не було сумнівів у демократичності нової влади, які саме, поки не знаю", – розповів політик.

Звичайно після виборів до Верховної Ради новий уряд формує коаліційна більшість, складена з представників кількох фракцій политичних сил-переможців виборчих перегонів. Однак після виборів 21 липня вперше в історії України партія "Слуга народу" отримала монобільшість у парламенті, яка дозволяє їй формувати уряд, не вступаючи до коаліції з іншими фракціями.

Нагадаємо, 21 липня пройшли дострокові вибори до Верховної Ради України. За підсумками виборів у загальнодержавному одномандатному окрузі та 125 з 199 мажоритарних округів лідирує партія "Слуга народу", яка отримала монобільшість у парламенті. Разом із нею пройшли до парламенту "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос" Вакарчука.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі