Сучасна ІТ- медицина буде коштувати Запорізькій обласній лікарні 7 мільйонів гривень

Сучасна ІТ- медицина буде коштувати Запорізькій обласній лікарні 7 мільйонів гривень

КУ “Запорізька обласна клінічна лікарня” уклала угоду з ТОВ “Тріумф ІТ” на встановлення та впровадження медичної інформаційної системи вартістю 7,23 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Система передбачає можливість управління ліжковим фондом лікарні, створення електронного архіву медичних документів, ведення електронної історії хвороби пацієнта, облік медичних препаратів, створення різноманітних статистичних звітів та аналізів, інтеграції з IP-телефонією та 1С, створення мобільного додатку для пацієнтів і лікарів, інтеграція з діагностичним та лабораторним обладнанням, використання модуля телемедицини, та інше.

Посилаючись на високий статус та багатопрофільність, лікарня, яка надає послуги 140 тисячам пацієнтів щороку, та є науково-практичною базою для студентів ЗДМУ, вимагала у замовника: наявність експертного висновку за результатами державної експертизи в сфері криптографічного захисту інформації та впровадження системи у щонайменше у 10 медичних закладах.

Компанія ТОВ “АЛТ Україна Лтд» розцінила цю вимогу як дискримінацію та попросили обласну лікарню, внести зміни в даний пункт тендерної документації, без вказування форм власності попередніх Замовників та кількості виконаних аналогічних договорів. В іншому випадку дані вимоги ТД будуть оскаржені в АМКУ, де є вже прецеденти визнання подібних вимог — дискримінаційними.

Окрім переможця на тендері брала участь компанія ТОВ “Дайтекс технолоджіс”, втім їх не допустили до аукціону – причину не пояснювали.

Впровадити систему медичну інформаційну систему повинні до кінця цього року

Коментарі