Суд продовжив запобіжний захід ексочільнику Запорізької області Брилю

Суд продовжив запобіжний захід ексочільнику Запорізької області Брилю

Щоправда, на цей раз судді трохи "порізали" зобов'язання Бриля за заходом.

Антикорупційний суд продовжив запобіжний захід у відношенні колишнього голови Запорізької обласної державної адміністрації, генерал-майора СБУ Костянтина Бриля, але трошки "порізав" його зобов'язання.

Як інформує Telegram-канал "NABU Daily by Олег Новіков", ексочільнику ЗОДА вирішено залишити лише три обов'язки: Бриль повинен прибувати до правоохрононних органів за кожною вимогою, обов'язково повідомляти про зміну місця проживання та/або робот, а також утримуватися від спілкування з родичами.

Обмеження щодо пересування Україною з ексгубернатора зняли та повернули йому закордонні паспорти.

Ми вже писали, що НАБУ та Спеціалізована антикорупційна прокуратура погодила підозру для Бриля; ексочільника ЗОДА підозрюють у декларуванні недостовірної інформації. Зокрема, чиновник не вказав у декларації ряд автівок, та деяке майно своєї дружини (серед якого є об'єкти нерухомості у окупованому Криму). Детективи НАБУ вимагали у якості запобіжного західу для Бриля особисте зобов'язання. 23 липня Солом'янський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід для Бриля, лише частково вдовольнивши вимоги НАБУ – Брилю заборонили залишати Київ та наклали на нього низку інших обмежень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі