Супутники «Александра»: як фірма нардепа Кальцева отримує мільйонні тендери

Супутники «Александра»: як фірма нардепа Кальцева отримує мільйонні тендери

Останнім часом прізвище депутата Володимира Кальцева все частіше з’являється в запорізькому медіапросторі, але не для висвітлення безпосередньої діяльності народного обранця, а в контексті завзятого підприємця-бізнесмена.

Нещодавно ми згадували про тендер ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» на 1,75 млн грн, який отримало підприємство нардепа Володимира Кальцева ТОВ «ТД «Александр».

Ми вирішили дізнатись більше про тендери, перемогу в яких здобувало перемогу підприємство народного депутата.

Найбільше договорів ТОВ «ТД «Александр» отримало від ДП «Завод «Електроважмаш» на загальну суму 6,3 млн грн.  Більша частина договорів укладено в результаті здійснення допорогової закупівлі (без проведення торгів).

До речі, керівник ДП «Завод «Елетроважмаш» колишній кандидат у народні депутати від команди Володимира Буряка – Віктор Бусько.

З тендерами «Електроважмаш» все більш-менш зрозуміло. Більш цікаво подивитись, інші тендери, у яких бере учать «Александр». Найбільші конкуренти фірми:

Найчастіше ТОВ «ТД «Александр» зустрічається у тендерах з ТОВ «Абразив груп» та ТОВ «Прайм ріелті». Іноді ці підприємства єдині учасники торгів. Однак, коли вони зустрічаються на тендері,  «Прайм ріелті» та «Абразив груп» або рішенням тендерного комітету, або з власної ініціативи відмовляються від укладення договорів. Як наслідок, тендер виграє «Александр».

На тендері «Укрзалізниці» на суму 419,6 тис. грн, ці підприємства знову зустрілись. Переможцем стало, як ви вже могли зрозуміти, ТОВ «ТД «Александр» із пропозицією 419,1 тис. грн. Дві інші пропозиції відхилено за невідповідність умовам тендерної документації.

У тендері ДП «Завод ім. Малишева В.О.» на суму 674,5 тис. грн брали участь ТОВ «ТД «Александр» та ТОВ «Прайм ріелті». І після перемоги у конкурсі ТОВ «Прайм ріелті» змінює цінову пропозицію, в результаті чого, підприємство дискваліфікували. Як наслідок, тендер здобула фірма Володимира Кальцева.

«Абразив групп» та «Прайм ріелті» сміливо можна назвати фірмами-супутниками ТОВ «ТД «Александр», підприємствами, які створюють відчуття конкуренції та чесної участі у тендерах.

На додачу, в той час, коли одне з підприємств Кальцева виграє мільйонні тендери, він додатково отримує компенсацію за оренду житла у столиці у розмірі майже 40 тис. грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі