"Таємні ходи" у декларації народного депутата Сергія Мінька

'Таємні ходи' у декларації народного депутата Сергія Мінька

У НАЗК перевірили декларацію нардепа за 2016 рік.

НАЗК провело перевірку декларації за 2016 рік, поданої Міньком Сергієм, головою Мелітопольської міської ради Запорізької області. Відомство виявило невірогідні дані. Подробиці - далі.

Зазначимо, наразі Сергій Анатолійович обіймає посаду депутата Верховної Ради. За цей час нардеп був двічі відсутній на пленарних засіданнях з невідомих причин.

Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку за наявними відомостями. За наданою інформацією, суб’єкт декларування подав недостовірні відомості у декларації за 2016 рік, які відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що свідчить про наявність в діях суб’єкта декларування ознак правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 172- Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У тому числі Мінько Сергій у декларації зазначив дані про транспортний засіб Mercedes-Benz S350 2012 року випуску, вартість на дату набуття у власність 480 000 грн. Згідно з витягом з реєстру транспортних засобів МВС України вартість автомобіля складає 574 400 грн. Недостовірні відомості відрізняються від достовірних на суму 94 400 грн.

Також суб’єкт декларування не зазначив відомості про транспортний засіб Ford Transit Connect 2006 року випуску, який належить члену його сім’ї (дружині) вартістю 93 274,63 грн. (інформація надана Київським науково-дослідним інститутом судових експертиз Міністерства юстиції України).

Точність оцінки задекларованих активів не відповідає даним, отриманим з наявних джерел на 199 051,28 грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі