Тарганопокаліпсис: у Запоріжжі дитяча лікарня потерпає від тарганів

Тарганопокаліпсис: у Запоріжжі дитяча лікарня потерпає від тарганів

Істоти відчувають себе у палатах, де знаходяться хворі діти, наче вдома

У Запоріжжі до мережі Інтернет потрапило відео, на якому добре розкривається одна з найбільших проблем для лікувальних закладів міста – всюдисущі таргани.

Як повідомляє один із запорізьких пабліків, це відео було зроблене у 5-й дитячій лікарні Хортицького району. На відео чудово видно, як по підлозі, стінах та плінтусах у лікувальному закладі подорожують зграї нахабних тарганів, причому істоти навіть не лякаються людей.

У коментарях люди звинувачують у всьому адміністрацію та технічний персонал лікарні – на їхню думку, вони зовсім не стежать за гігієною, тому таргани марширують палатами, наче гітлерівці Радянським союзом. Але інші коментатори звинувачують у ситуації з тарганами хворих дітей та їхніх батьків, які звикли годувати дітей принесеними смаколиками у приміщенні палат. Окрім того, діти й самі не люблять прибирати за собою, а в умовах великої кількості харчового сміття та відходів виникнення тарганячого царства – питання часу.

Нагадаємо, ми вже повідомляли про тарганячу проблему в лікарнях міста. Так, у середині серпня мережу Інтернет обурило ще одне відео, де фігурували таргани, які розплодилися біля 6-ї міської лікарні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі