Транспортний колапс в Запоріжжі: міський голова заявив, що сам кожен день стоїть у заторах

Транспортний колапс в Запоріжжі: міський голова заявив, що сам кожен день стоїть у заторах

Велетенські затори на греблі ДніпроГЕСу та мостах Преображенського стали причиною транспортного колапсу в місті

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк відреагував на обурення запоріжан масштабними заторами на мостах через Дніпро, які спричинили у місті справжній колапс – люди стоять у скупченні автівок годинами, щоб потрапити на роботу, або додому.

Як повідомив Буряк, ця проблема для нього теж важлива, хоча б тому, що він сам кілька разів на день потрапляє у затори.

"Щодо ситуації на греблі "ДніпроГЕСу". Згоден, вона критична. Багато пишуть, що міському голові байдуже до проблем людей, які змушені стояти в заторах або йти пішки.
Так, я живу в Вознесенівському районі, але по кілька разів на день перетинаю греблю, в тому числі в години пік. Я знаю про проблему не з фотографій в Інтернеті! Це для тих, хто звик лише критикувати. Якщо завдання знайти крайнього, то, звичайно, можна звинувачувати у всьому міську владу. Якщо розібратися, то ви побачите, що ремонт дороги на греблі - це не моя ініціатива. Не маю я права втручатися в об'єкти «Укргідроенерго»! Але й спокійно дивитися на те, що діється зараз на греблі - я теж не буду". – запевняє він.

У якості доказу того, що його слова не чергові "обіцянки-цяцянки", мер нагадав, що учора збирав нараду щодо проблеми заторів. Зі свого боку, подивимось, чи буде міська влада дійсно щось робити для подолання транспортного колапсу в місті.

Нагадаємо, що на нараді 21 серпня, яка пройшла за участі мерії, поліції та підрядників, що ремонтують ДніпроГЕС, вирішувалося питання, як розвантажити забиті автівками мости.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі