"Трускавецькі універи": Зеленський відвідав депутатські курси "Слуги народу" у Трускавці

'Трускавецькі універи': Зеленський відвідав депутатські курси 'Слуги народу' у Трускавці

Близько 14 години президент прибув на територію готелю – але саме спілкування голови держави із народними обранцями проходить без преси.

Президент України Володимир Зеленський відвідав готель "Rixos" у Трускавці, де свіжообрані народні депутати від "Слуги народу" проходять курс навчання майбутніх парламентарів, повідомляють українські ЗМІ.

Близько 14 години президент прибув на територію готелю – але саме спілкування голови держави із народними обранцями проходить без преси.

Представники партії заявили журналістам, що зустріч Зеленського з депутатами триватиме менше години. Про що будут говорити президент та "студенти", поки що невідомо.

Нагадаємо, 21 липня пройшли дострокові вибори до Верховної Ради України. За підсумками виборів у загальнодержавному одномандатному окрузі та не менше 130 з 199 мажоритарних округів лідирує партія "Слуга народу", яка отримала монобільшість у парламенті. Разом із нею пройшли до парламенту "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" та "Голос" Вакарчука.

З 29 липня до 4 серпня партійці "Слуги народу" проходять спеціальні курси у Трускавці. Їм читають лекції професори Київської школи економіки і фахівці з різних сфер. Доречі, один день проживання депутатів у Трускавці коштує державі більше шести млн гривень.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі