Туринок та Буряк домовилися щодо закриття руху через ДніпроГЕС

Туринок та Буряк домовилися щодо закриття руху через ДніпроГЕС

Рух автопереїздом через греблю буде повністю перекрито через три роки, оскільки зараз це просто неможливо.

Греблю ДніпроГЕСу потрібно повністю перекрити для руху максимум через три роки – це потрібно зробити, щоб провести її капітальний ремонт, повідомив на своїй сторінці у Facebook мер Запоріжжя Володимир Буряк.

Домовленості щодо майбутнього закриття руху греблею заради капітального ремонту було досягнуто сьогодні під час візиту на ДніпроГЕС мера, нового очільника Запорізької області Віталія Туринка та першого заступника голови Офісу президента України Сергія Трофімова.

Окремо Буряк додав, що до моменту закриття руху через ДніпроГЕС у Запоріжжі вже мають бути побудовані нові мости.

"Сподіваюся на подальшу конструктивну роботу. Завтра знову зустрінуся з очільником області для обговорення нагальних питань та доручень Президента", – написав він.

Нагадаємо, що під час представлення нового голови ЗОДА Туринка перший заступник голови ОПУ Сергій Трофімов підтвердив, що 15 жовтня президент Зеленський приїде до Запоріжжя перевіряти стан виконання його доручень.

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Запоріжжя наказав відремонтувати греблю ДніпроГЕСу до 15 жовтня, або генеральний директор підприємства "Укргідроенерго", на балансі якого знаходиться гребля, піде у відставку. З 15 серпня на ДніпроГЕСі стартували ремонтні роботи, внаслідок яких для руху закрили дві смуги з чотирьох. Це призвело до справжнього транспортного колапсу у місті та до масштабних заторів на дорогах.

З 2 вересня на автопереїзді через греблю ДніпроГЕСу та мостах Преображенського впроваджено реверсивний рух. Реверсивний рух буде застосований у разі необхідності та у залежності від напрямку транспортного потоку.

З метою розвантаження мостів міська влада нещодавно запустила катерне сполучення через Дніпро, а також пообіцяла додаткові електрички з Хортицького району до міста.

Також ми писали, як на греблі ДніпроГЕСу імітують ремонт, пока місто захлинається у транспортному колапсі. А нещодавно під час ремонту у греблі знайшли 500-метрову тріщину.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі