У 74 окрузі лідерами за прохід в Раду є Петро Сабашук і Володимир Величко: соцопитування

У 74 окрузі лідерами за прохід в Раду є Петро Сабашук і Володимир Величко: соцопитування

Всього по 74-му одномандатному виборчому округу ЦВК зареєстровано 17 кандидатів, 9 з яких - самовисуванці.

Фахівці Sociology+ представили рейтинг кандидатів-мажоритарників по 74-му виборчому округу (Олександрівський і Комунарський райони Запоріжжя).

На питання «За кого з кандидатів-мажорітарників Ви проголосували, якби вибори до Верховної Ради проходили цього тижня?» більшість містян віддали свій голос чинному нардепу від партії «Блоку Петра Порошенка» Петру Сабашуку й депутату Запорізької обласної ради Володимиру Величко. 

Загалом електоральні симпатії жителів Олександрівського та Комунарського районів розподілилися у процентному співвідношенні таким чином:

  1. Петро Сабашук - 15%
  2. Володимир Величко - 13,8%
  3. Ігор Чумаченко ─ 6,7%

​Підтримують інших кандидатів ─ 12,2%

Не визначся з вибором ─ 38%

Не збираються йти на вибори ─ 14,3 % опитаних.

Соціологічне дослідження проводилося з 23 червня по 1 липня серед жителів Олександрівського та Комунарського районів Запоріжжя у віці від 18 років методом інтерв'ю. Було опитано 3600 респондентів, межа похибки не перевищує 5%, рівень довіри становить 95%.

Наведемо декілька фактів про лідерів виборної гонки на даному окрузі:

Петро Сабашук- бізнесмен. У 2014 році, вже вдруге був обраний депутатом Верховної Ради від партії «Блок Петра Порошенка», цього разу балотується як самовисуванець. Перша каденція - 2002-2006 роки. Під час останньої виборчої кампанії обіцяв добудувати мости. З 2015 року майже не відвідує засідання Верховної Ради, однак, розлучатися з депутатським мандатом народний обранець не хоче.

Володимир Величко- кандидат економічних наук, депутат Запорізької обласної ради, керівник. З 2010 по 2013 рр. керував ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ». Йде в парламент як самовисуванець. Білборди Володимира Величка, де депутат стверджував, що «Він не рахує голоси, він їх чує» наробили чимало галасу через двозначність висловлювання. Величко апелює, що йшлося про форму його співпраці з народом. Адже депутат постійно спілкується з запоріжцями, особисто відповідає на звернення в соцмережах й на телефонні дзвінки.

Ігор Чумаченко- депутат міськради, голова земельної комісії в мерії, адвокат. Висунутий кандидатом від партії «Опозиційний блок». Його передвиборна агітація надовго запам'ятатися запорожцям. Адже «чотириглаві» борди з його зображенням і фото соратників від Команди Буряка за кілька днів заполонили вулиці міста. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі