У міжнародному аеропорту Запоріжжя замінять директора

У міжнародному аеропорту Запоріжжя замінять директора

Новим очільником повітряної гавані міста стане посадовець родом з Донецька.

Після закінчення ремонтних робіт у Запорізького міжнародного аеропорту з'явиться новий очільник. Це станеться, скоріше за все, вже у жовтні.

Як повідомляє 061 із посиланням на власні джерела, нинішнього директора комунального підприємства "Запорізький міжнародний аеропорт" Віктора Біскупського, який займав цю посаду більше 20 років (з 1996 року), вирішено звільнити у зв'язку із виходом на пенсію у кінці вересня – жовтні. Новим директором стане заступник Біскупського – Олексій Дубревський, який мешкав у Донецькій області та займав аналогічну посаду у Донецькому аеропорту.

Втім, пан Дубревський – персона дуже цікава, на думку запорізьких активістів. Так, ГО "Дій – Запоріжжя" повідомляє, що Юрій Дубревський, батько кандидата на посаду очільника Запорізького аеропорту, займає посаду ректора Донецького інституту фізичної культури і спорту. Набув він її вже після початку війни – тобто, фактично Дубревський-старший служить терористам з "ДНР".

Також активісти натякають, що Дубревський причетний до схем з комерційного захоплення аеропорту на користь "Запоріжсталі".

Нагадаємо, що с 2 вересня у рамках ремонту основну злітно-посадкову смугу аеропорту закрили. Усі рейси до Запоріжжя тимчасово перенесли до Дніпра. Ремонт на злітно-посадковій смузі буде здійснюватися з 9:00 ранку за місцевим часом. У зв'язку з цим аеропорт тимчасово закриває штучну і ґрунтову злітно-посадкової смуги, і не прийматиме літаки, які використовують їх для зльоту і посадки. Орієнтовний час завершення робіт – 15 жовтня.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі