У Верховній Раді планують запустити моніторинг держвиплат

У Верховній Раді планують запустити моніторинг держвиплат

На сайті парламенту з’явився відповідний законопроєкт.

На офіційному сайті опублікували законопроєкт №1231 «Про верифікацію та моніторинг державних виплат», який регулюватиме перевірки отримувачів субсидій і пільг. Документ до парламенту подав депутат Верховної Ради від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев.

За умовами законопроєкту, українські чиновники зможуть перевірити усіх отримувачів субсидій і пільг за допомогою автоматичної бази. Тотальна перевірка відбуватиметься в три етапи. Зазначається, що єдина база міститиме інформацію про кожного українця, якому держава надає допомогу. Система буде регулярно оновлюватися. Крім того, чиновники матимуть доступ навіть до інформації про залишок коштів на банківському рахунку пільговика.

У разі виявлення незаконно отриманих грошей, пільговиків змусять повернути їх до державного бюджету. Зокрема, чиновники перевірять українців, які отримують пенсію, стипендію, пільги, субсидію, будь-яку грошову допомогу з державного чи місцевого бюджету, а також із Пенсійного фонду або Фонду соціального страхування.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі