У Запоріжжі мерія перекинула будівництво Вознесенівського парку на райадміністрацію

У Запоріжжі мерія перекинула будівництво Вознесенівського парку на райадміністрацію

Парк знаходиться у напівдобудованому вигляді вже два роки.

На сайті запорізької мерії було опубліковано проект рішення, за яким міська рада передає проект добудування Вознесенівського парку в районі Набережної до компетенції райадміністрації.

Вознесенівський парк будується з 2017 року. Загальна вартість робот з будування становила 13,1 млн грн, але фірма-підрядник, як йдеться у матеріалах "Прозорро", підписалася виконати роботи за 11 млн грн. У рамках облаштування парку у балці вирубили усі дерева та встановили бетонні конструкції, також прибрали дерева з боку проспекту Маяковського та розрівняли площадку для подальшого будівництва. Також у минулому та нинішньому роках тут висаджували нові дерева, але майже всі вони загинули. У 2018 році роботи у деяких місцях довелося проводити повторно – неякісне виконання продемонстрував перший же сильний дощ.

Куди поділися виділені на будівництво гроші – наразі невідомо.

17 вересня виконавчий комітет Запорізької міської ради вирішив вилучити будівництво в міського Управління капітального будівництва та передати його у Вознесенівську районну адмінстрацію, керівника якої нещодавно змінив мер міста Володимир Буряк. Доречі, сам Буряк ще у червні обіцяв, що у цьому році парк усе-таки добудують. Літо скінчилося, настала осінь, зараз середина вересня, де добудований парк – досі невідомо.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі