У Запоріжжі місія ОБСЄ перевірила стан сховищ цивільної оборони

У Запоріжжі місія ОБСЄ перевірила стан сховищ цивільної оборони

Загалом у Запоріжжі нараховується 118 постійних та 1950 тимчасових сховищ

Попри те, що бойові дії точаться далеко на сході, війна все-таки близько до Запоріжжя. Про це у черговий раз нагадали спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які провели перевірку стану запорізьких бомбосховищ цивільної оборони. Про це повідомляє Запорізька міська рада.

Наразі у Запоріжжі нараховується 118 постійних сховищ, які відповідають усім належним технічним та санітарно-гігієнічним нормам. Вони можуть забезпечити перебування у них 122 тисяч осіб протягом 48 годин. Всі постійні сховища оснащені запасами води, засобами пожежогасіння, надання невідкладної медичної допомоги, місцями для сидіння та шанцевим інструментом.

Також у місті знаходиться 1950 тимчасових сховищ, у яких люди можуть знаходитися до двох годин. Вони розташовані у підвальних та напівпідвальних приміщеннях шкіл, закладів харчування, магазинів тощо. У них облаштовано місця для сидіння, створено невеликі запаси необхідного для виживання, тож деякий час там можна протриматися.

За результатами перевірки кількох об'єктів (у тому числі протирадіаційного укриття у "Міських теплових мережах) представники СММ ОБСЄ схвально відгукнулися про стан сховищ ЦО у Запоріжжі.

Інтерактивну мапу з адресами укриттів у підземному просторі переглянути можна на сайті Запорізької міської ради.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі