У Запоріжжі назвали кандидатів у мери від ЗЕкоманди

У Запоріжжі назвали кандидатів у мери від ЗЕкоманди

У Запоріжжі назвали трьох кандидатів на посаду міського голови від політичної фракції "Слуга народу".

Так, у Запоріжжі вирішили провести внутрішньопартійні вибори, висунувши трьох основних кандидатів - нардепи від ЗЕкоманди Роман Соха і Михайло Крячко, а також депутат Запорізької облради Віталій Тишечко.

Зазначається, що раніше Роман Соха очолював рекламне агентство "Еверест", був директором регіонального центру "Swedbank", а також директором запорізького філіалу "Укрінбанку". На парламентських виборах, в 75-ому мажоритарному окрузі йому вдалося обійти Сергія Кальцева з партії «Опозиційна платформа – за життя» та Віктора Буська від «Опозиційного блоку». 

Натомість, Михайло Крячко працював директором компанії SMM STUDIO, керівником якої є Міністр цифрової трансформації Михайо Федоров. Також Крячко працював в організаційному відділі апарату Запорізької ОДА. Він славиться своєю активністю у депутатських запитах проти ексгубернатора Костянтина Бриля, нардепа Олександр Пономарьова та першого заступника голови Запорізької ОДА Івана Федорова. 

Про Віталія Тишечка ми писали не так давно, адже зараз він проходить стажування на посаду заступника голови ЗОДА. Раніше він працював заступником начальника управління кадрів на підприємстві "Мотор Січ".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі