У Запоріжжі під час "години пік" почнуть працювати безкоштовні катерні перевезення

У Запоріжжі під час 'години пік' почнуть працювати безкоштовні катерні перевезення

За словами міського голови, домовленість про це вже є, перевезення оплатить міський бюджет

У Запоріжжі з метою розвантажити мости та автопереїзд через греблю ДніпроГЕСу під час ремонтних робіт між Правим та Лівим берегом будуть безкоштовно здійснюватися катерні перевезення. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк у своєму Facebook.

За словами міського голови, щодо катерних перевезень вже досягнута домовленість із керівництвом запорізької філії "Адміністрації річкових портів". Вранці катери будуть перевозити людей з Правого берегу до Річкового порту, ввечері у зворотньому напрямку.

Точні часові рамки роботи обох маршрутів поки що невідомі. Також невідомо, де будуть швартуватися катери на Правому березі вище ДніпроГЕСу та що робити із заторами на Преображенських мостах, бо про катерні перевезення у тих краях ніякої мови не йшло.

Втім, міська влада розглядає також можливість залучення приватних перевізників за умови наявності бажання та необхідної техніки за відповідну плату з міського бюджету.

Нагадаємо, що на нараді 21 серпня, яка пройшла за участі мерії, поліції та підрядників, що ремонтують ДніпроГЕС, вирішувалося питання, як розвантажити забиті автівками мости.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі