У Запоріжжі почали ловити значно більше наркоділків

У Запоріжжі почали ловити значно більше наркоділків

Поліція все частіше під час обшуків знаходить у громадян речовини, схожі на наркотичні.

За останні дні липня поліцейські почали все частіше під час поверхневих обшуків знаходити у містян речовини, які схожі на наркотичні, повідомляє Національна поліція Запоріжжя у своєму Facebook.

Так, 27 липня поліцейські зі складу тактико-оперативної роти (ТОР) виявили два пакети з наркотичною речовиною у чоловіка на вул. Волгоградській. Пізніше речовини, схожі на наркотики, було виявлено та вилучено ще у трьох громадян на вул. Матросова, провулку Піонерському та у Дніпровському району.

28 липня на проспекті Соборному у підозрілого молодика вилучили 5 пакетів з ймовірно наркотичною речовиною, трохи пізніше у районі бульвару Гвардійський до рук правоохоронців потрапила велика риба – чоловік, який переносив відразу 13 пакуночків з наркотичною речовиною.

За всіма епізодами відкриті кримінальні провадження згідно ст. 309 (Зберігання наркотичних речовин) Кримінального кодексу України. Поліція нагадує та попереджає, що зберігання, транспортування або продаж наркотичних речовин, заборонених до обігу в Україні, може призвести до кримінальної відповідальності.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі