У Запоріжжі пройшов мовчазний флешмоб на честь дня народження Олега Сенцова

У Запоріжжі пройшов мовчазний флешмоб на честь дня народження Олега Сенцова

13 липня українцю-політв’язню виповнилося 43 роки. Це шостий день народження, який Сенцов відзначає, будучи за кремлівськими гратами.

 На честь дня народження ув’язненого у Росії українського режисера Олега Сенцова активісти у Запоріжжі провели своєрідний флешмоб – люди мовчки розгорнули транспарант із написом «Сенцов+++» на знак підтримки політв’язня та низки інших незаконно засуджених в РФ громадян України, повідомляє «Радіо Свобода».

Як розповіла організаторка акції, запорізька активістка Наталя Лобач, флешмоб у першу чергу покликаний нагадати про людину, яка знаходиться у російській колонії за сфальшованим звинуваченням. Та не тільки про Сенцова, але й про інших.

«Коли ми говоримо «Сенцов+», що це «плюс» ті дні, які він змушений там проводити. І це «плюс» ще наші співвітчизники, які утримуються наразі в Росії за ґратами», – розповіла активістка.

Окрім транспаранту, учасники акції написали листи підтримки до Сенцова, які планують при першій нагоді переслати ув’язненому режисерові. 

«Людині, яка перебуває там в таких умовах, дуже важливо відчувати підтримку, відчувати, що вона не одна», – сказала Лобач.

Українського режисера Олега Сенцова було заарештовано в окупованому Росією Криму у 2014 році та засуджено за сфальшованим звинуваченням у 2015 році на 20 років позбавлення волі. Це вже шостий день народження, який режисер зустрічає за гратами.

фото:  inforesist.org

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі