У Запоріжжі п'ятий місяць не можуть перейти до розгляду справи Анісімова

У Запоріжжі п'ятий місяць не можуть перейти до розгляду справи Анісімова

Коли справу почнуть розглядати, наразі невідомо, оскільки з боку Анісімова розгляд постійно затягують або зривають

У Запоріжжі вже п'ять місяців не можуть почати розгляд справи колишнього "смотрящєго" у місті, бізнесмена Євгена Анісімова через те, що його захист використовує усі засоби, щоб розвалити, загальмувати або зовсім зупинити справу.

Як інформує прес-служба Орджонікідзевського районного суду,  голова суддівської колегії у справі Анісімова заявив самовідвід. Оскільки, того ж самого почали вимагати й потерпілі, суддю відсторонили від справи; наразі нова дата засідання стане відомою після обрання нового голови суддівської комісії.

Раніше, з 2010 по 2013 рік, Євген Анісімов, за повідомленнями ЗМІ, мав практично необмежений вплив на економічні та політичні процеси у Запорізькій області, а також криміналітет та правоохоронні органи регіону. Йому приписують контроль над тодішнім головою Запорізької ОДА Олександром Пеклушенко, мером Запоріжжя Олександром Сіном, головою обласного управління МВС Володимиром Сербою, а також значною частиною депутатів місцевих рад.

У серпні 2013 року кортеж екс-"смотрящєго" обстріляли з автоматів невідомі, проте ані сам Анісімов, ані його охоронці не постраждали.

Восени 2013 року Євген Анісімов був затриманий в аеропорту "Бориспіль" за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 189 КК України ("Вимагання"). Через два дні після затримання його відпустили. За наявною інформацією, Євген Анісімов покинув територію України та з 2014 року перебуває у міжнародному розшуку.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі