У Запоріжжі руйнується черговий будинок, який входить до пам’яток архітектури

У Запоріжжі руйнується черговий будинок, який входить до пам’яток архітектури

У Запоріжжі руйнується житловий будинок по вулиці проспект Соборний 177. Мешканці зазначають, що через підтоплення підвалу будівля почала тріщати по швах. Про це повідомляє автор електронної петиції.

27 липня, мешканка будинку зареєструвала на сайті звернення про рятування 13 під’їзду по проспекту Соборному 177.

Авторка тексту наголошує, що несуща стіна тріщить по швах.

«Год назад из-за порыва коммуникаций,вода пошла под дом..треснула несущая стена с 1 по 4 этаж дома, в квартирах нет ни одной целой стены, полы подымаются, окна,двери не закрываются ...год спустя на том же месте опять порыв коммуникаций ...."Запорожремсервис" вроде обслуживает , хоть выезжает на вызова ..и тут узнаем ,что нас с 1 июля забрали в обслуживание МДЛ,,...основание акты с подписями умерших и не живущих в доме людей ,,,Обращение к мэру,департамент ,Тв,...складывается впечатление,выгодно ,чтоб дом разрушился- тогда найдутся миллионы на восстановление,а пока трещите...ваши проблемы .Зачем включать дома в реестр архитектурных памятников(наш дом туда входит) - если эти памятники никто не собирается сохранять ,,,???», - зазначає жінка.

Компанії «Запоріжремсервіс» та «Місто для людей» вже були помічені у аналогічному скандалі. Днями депутат Запорізької міської ради Віталій Рябцев, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що по вулиці Трегубенко, 24 під час проведення зібрання мешканці будинку виявили 14 підроблених підписів, на підставі нібито яких було прийнято рішення про перехід будинку в управління «МДЛ».

Підлог мешканці побачили тільки коли почали отримувати платіжки від нового керуючого. У свою чергу в коментарях «МДЛ» відхрестились від будинку та відзвітували, що вони його не обслуговують. Однак доказом послугувало фото платіжки.

Також ці дві компанії були помічені у поділі будинку по проспекту Соборному 234, який знаходиться в аварійному стані. Там фасад будинку понівечено, тріщать стіни, стеля та фундамент просідає через затоплення. Так, з лютого по сьогодні, будинок кочував від одного керуючого до іншого. Однак, ні перший, ні другий ради дати йому вчасно не змогли.

Аналогічна проблема постала із будинком по проспекту Соборний, 175. Також через підтоплення опорної колони другий і третій під'їзди почали просаджувати, а це може привести до обвалення будівлі. Раніше цей будинок обслуговувало комунальне підприємство «Запоріжремсервіс», а зараз - керуюча компанія «Місто для людей». Дивовижний збіг обставин.

«Всі скаржаться, що це відповідальність когось іншого, але не їх, - каже житель цього будинку Андрій Русанов. - Є дві керуючі компанії. Не зрозуміло, яка ж з них має за це все відповісти. Проблеми є, а крім розмов рішень ніяких немає», - зазначає чоловік.

Як відомо, комунальне підприємство «Запоріжремсервіс» підконтрольне Запорізькій міській раді, однак, чому таке велике притягання до приватного підприємства «МДЛ» -  невідомо. Проте напрошується думка, що це може бути - чергова корупційна схема на стражданні містян, команди мера міста?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі