У Запоріжжі змінився голова обласного Держгеокадастру (доповнено)

У Запоріжжі змінився голова обласного Держгеокадастру (доповнено)

Новим головою ДГК призначено Петра Присяжнюка

У Запоріжжі – новий голова Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області. З 16 вересня обов'язки голови ГУ ДГК виконує Петро Присяжнюк, якого представили кервіникам підрозділів ДГК 17 вересня, у вівторок, інформує прес-служба Держгеокадастру. 

На цій посаді Присяжнюк змінив т.в.о. ГУ ДГК Тетяну Титову. Досвід роботи Присяжнюка у системі ДГК – більше 16 років. Раніше Присяжнюк обіймав посаду заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

В декларації Присяжнюка, яку він заповнював ще під час роботи у Херсонській області, вказано, що він володіє двома земельними ділянками площею у 19999 та 30 кв.м. та квартирою. Ще одна земельна ділянка та одна квартира знаходиться у власності його дружини. 

Однак цікаво інше, у декларації за 2018 рік пан Присяжнюк вказав автівку Hyundai i10 (2013 р.в.) та грошові активи, сума яких складає близько 700 тис. грн, а в е-документі за 2017 рік - цього майна немає. Крім того, у дружини Ганни Присяжнюк ФОП (з 2018 р.) веде діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Будемо сподіватися, що новий очільник ГУ ДКГ у Запоріжжі перш за все приведе до ладу ситуацію із землями в області – так, нещодавно ми писали, яку "добру" землю міська влада виділила ветеранам АТО під забудівлю. Детальний план територій, за яким виділялися землі, розроблявся у тому числі за участю ДКГ. Цікаво, чи зробить новий голова запорізького геокадастру щось для виправлення цієї ситуації.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі