У Запоріжжі хочуть виділити 400 мільйонів шефської допомоги військовим (деталі)

Запорізька міська влада хоче змінити суму шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Нацгвардії України та підрозділам МВС та ДСНС, які дислокуються на території м. Запоріжжя, на 2019 рік.

Такий проект рішення «Факти Запоріжжя» знайшли на сайті мерії. Відповідне питання депутати міськради планують розглянути на черговій сесії, яка відбудеться 24 квітня.

Згідно з проектом рішення № 32 «Про внесення змін до Програми надання шефської допомоги військовим», в Запорізькій області пропонується виділити кошти з бюджету міста в сумі 400,000 тис.грн. на проведення ремонту:

- 155,000 тис.грн. на ремонтні роботи покрівлі адміністративної будівлі Вознесенівського відділення поліції ДВП ГУНП в Запорізькій області;

- 245,000 тис.грн. на ремонтні роботи внутрішнього фасаду і службових боксів Дніпровського ВП ГУНП в Запорізькій області.

Тож, загальний обсяг фінансування за програмою становитиме 2 356 751 тис.грн.

Відповідальними за виконання рішення, у разі його прийняття на сесії, стануть:

1. Роман Омельянович - керуючий справами виконкому ради;
2. Руслан Божко - голова постійної комісії міськради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету;
3. Андрій Согорін - голова постійної комісії Запорізької міської ради з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Чи ухвалять народні обранці таку пропозицію, дізнаємося на сесії. Слідкуйте за новинами. Ми обов’язково про це повідомимо. 

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі.


Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі