У Запорізькій облраді відповіли на звернення з вимогою звільнити Марченка

У Запорізькій облраді відповіли на звернення з вимогою звільнити Марченка

Звернення відправлено на розгляд, який ще невідомо, коли пройде

Запорізька обласна рада 7 серпня офіційно відповіла на звернення активістів із вимогої звільнити з посади уповноваженного з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за гендерною ознакою в Запорізькій області, заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка, який спровокував антисексистський флешмоб своїм скандальним дописом у соцмережах.

Про це повідомляє 061.ua із посиланням на інформацію від однієї з активісток.

У відповіді сказано, що звернення буде розглянуто на засіданні постійної комісії облради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації.

Нагадаємо, що 26 липня заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко на своїй сторінці в Фейсбук зробив публікацію про те, як правильно вдягатися жінкам й розкритикував представниць жіночої статі за відверті знімки в соцмережах. Пізніше він видалив допис, але вже запізно – його дії спровокували у соцмережах масштабний флешмоб #забулазапитатьумарченка, у рамках якого жінки постили фотографії у купальниках, шортах та мініспідницях, супроводжуючи їх відповідним хештегом.

29 липня Марченко в интерв'ю "Радіо Свобода" заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради, якщо це підтримають депутати.

1 серпня активісти провели мітинг на площі перед Запорізькою облрадою, після якого передали на ім'я голови Запорізької облради Григорія Самардака звернення із вимогою звільнити Марченка з посади. До останнього часу реакції від чиновників на звернення не було.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі