У Запорізькій облраді з'являться нові депутати

У Запорізькій облраді з'являться нові депутати

Нагадаємо, що на минулій сесії кілька депутатів заявили про складення повноважень.

У Запорізькій обласній раді з'являться нові депутати замість тих, хто під час минулої сесії заявив про складення депутатських повноважень – нагадаємо, депутати достроково припинили повноваження своїх колег Олександра Григорчука з фракції "Опозиційний блок" та Андрія Чеберко, члена фракції "Європейської солідарності" на підставі їхніх заяв.

Як передає "Індустріалка", замість Григорчука депутатом стане наступний номер партійного списку в області – 34-річна Тетяна Стулень, яка на момент виборів у 2015 році займала посаду оператора комп'ютерного набору канцелярії Енергодарського міськуправління ГУМВС в Запорізькій області. Замість Чеберко депутатом від "Солідарності" стане директорка Малобілозерської естетичної школи-інтернату "Дивосвіт" Яніна Овсієнко.

Втім, чи отримають вищеназвані особи депутатські посвідчення замість вибулих колег, стане відомо тільки після чергової сесії обласної ради.

Нагадаємо, що під час минулої сесії також склав свої повноваження депутат від "Укропу" Артур Гатунок. Втім, його заміняти, судячи з усього, ніхто не збирається. Колишня однопартійка Гатунка навіть висловила припущення, що його відсутності "ніхто не помітить".

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі