У Запорізькій ОДА ще не запам'ятали прізвище друга губернатора

У Запорізькій ОДА ще не запам'ятали прізвище друга губернатора

Сайт Запорізької ОДА активно рясніє публікаціями про виконану роботу, плани та переговори чиновників. Оскільки команда облдержадміністрації видозмінюється, то й не дивно, що прізвища деяких посадовців плутають. 

Так, найближчого друга очільника області - Володимира Тарасенка (проходить стажування на посаду заступника голови ЗОДА)  "охрестили" Тарасовим. 

Раніше ми писали, що Володимир Валентинович донедавна був засновником та власником ТОВ «Віват Буд». У вересні поточного року ТОВ «Віват Інвест» (м. Київ) переоформив на дружину Марину Тарасенко. Зазначимо, що ТОВ  «Віват Інвест» входить до Конфедерації будівельників України. У 2018 році компанія отримала премію  Ibuild у категорії «Вимір успіху» як Краща регіональна компанія промислового будівництва.

Крім того, до листопада 2018 року бізнесмен володів будівельним підприємством ТОВ «Карвош люкс». Його частку викупив екснардеп Петро Сабашук. У липні поточного року підприємець продав ТОВ «Терра Буд Лтд», (сфера діяльності: будівництво житлових і нежитлових будівель). Новим власником став бізнесмен Красотін Андрій Олександрович. Крім будівельної галузі, Володимир Тарасенко займався оптовою торгівлею хімічними продуктами.

Сім’я Тарасенків любить подорожувати. У тому числі, регулярно відпочиває в компанії родини очільника Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка. На Facebook-сторінках Володимира Тарасенка та Віталія Туринка можна побачити спільні світлини двох родин в курортних містечках. Впродовж 2015-2019 років вони відвідали низку країн: Туреччину, Німеччину, Францію, Китай, Латвію, Португалію.

У 2016 році до їх компанії приєднався Олег Серовський, власник мережі АЗС «ZOG». Разом відпочивали на гірськолижному курорті Champoussin (Швейцарія).

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі