У Зеленського обіцяють, що «диктатури» і «кнопкодавства» у парламенті не буде

 У Зеленського обіцяють, що «диктатури» і «кнопкодавства» у парламенті не буде

Натомість всередині команди будуть "дискусії до втрати пульсу"

Заступник голови Офісу президента Володимира Зеленського Кирило Тимошенко заявив про те, що, попри більшість в парламенті у команди президента, «диктатури» у Верховній Раді не буде.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню «Інтерфакс-Україна».

«Ніхто не буде змушувати депутатів у Верховній Раді натискати кнопки. Ми хочемо, щоб у нас всередині команди були максимальні дискусії, до втрати пульсу. Але перед виходом у сесійний зал парламенту ми повинні домовитися, як будемо голосувати. Ніхто не збирається переламувати когось. Завжди буде якийсь відсоток тих, хто проти того чи іншого рішення. Але ми хочемо, щоб ця дискусія не виходила назовні, вона повинна бути всередині команди», - повідомив К. Тимошенко.

Він також зазначив, що двигуном процесів залишиться президент, але «по кроках Верховної Ради буде видно, що ніхто не збирається влаштовувати диктатуру».

Кирило Тимошенко також розповів, що під час формування Кабінету міністрів України деякі люди з Офісу президента підуть у виконавчу владу.

«Так, підуть. Але думаю, що таких буде небагато. Те ж саме стосується і списку партії «Слуга народу». Є великий кадровий голод. Але це також питання фінансів. Потрібно людям пояснювати, що якщо ми хочемо, щоб не крали, потрібні інші зарплати. Тому що на місцях, на топ-посадах не можуть працювати люди за 15-20 тисяч гривень, коли фахівці такого ж класу у приватній компанії отримують 20-40 тисяч доларів», - додав заступник голови ОП.

Як раніше повідомляли «Факти Запоріжжя», раніше Представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що коаліція в новому парламенті вже є, і що вона забере все міністерські крісла.

За даними обробки ЦВК електронних протоколів голосування на виборах у Верховну Раду, партія «Слуга народу» отримає в парламенті 254 голоси.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі