В Енергодарі після скандалу з тарифами відсторонено директора "Тепловодоканалу"

В Енергодарі після скандалу з тарифами відсторонено директора 'Тепловодоканалу'

Директора енергодарського комунального "Тепловодоканалу" Олександра Грешилова відсторонили від посади після весняного скандалу з тарифами на водопостачання. Відповідне розпорядження підписав 18 липня виконуючий обов'язки міського голови Енергодару, керуючий справами виконкому Енергодарської міської Ради Володимир Біряк.

Офіційно Грешилова відсторонено за систематичне невиконання вимог міського голови.

Рішення щодо підняття тарифів на водопостачання в Енергодарі було прийняте протягом одного-єдиного засідання виконкому у квітні цього року. Мерія аргументувала намір підвищити тарифи здорожчанням усіх складових водопостачальної структури, тоді як ціни на воду не переглядалися з 2009 року, що привело до необхідності виділити у 2018 році 200 млн гривень на компенсацію різниці.

Мешканці Енергодару обурилися тим, що рішення не узгодили з громадою та почали протестувати. 3 травня, після 15-годинної блокади сесійної зали, активісти домоглися від депутатів відміни рішення щодо підняття тарифів.

Мер міста Павло Музика поставив "Тепловодоканалу" вимогу – надати пакет документів, які б підтверджували необхідність підвищення тарифів.

Однак, попри вимогу мера (яку не було виконано) та відміну рішення, у червні енергодарці отримали платіжки із новими цінами на воду. На позачерговому засіданні Грешилов знову не надав ніякої необхідної документації, тому врешті-решт його відсторонили. Тимчасово його обов'язки візьме на себе начальник цеху водопостачання та каналізації Енергодару Юрій Сальников.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі