В Нацгвардії пояснили причини демонтажу решіток та загороджень в Запорізькій ОДА

В Нацгвардії пояснили причини демонтажу решіток та загороджень в Запорізькій ОДА

Військові забрали майно, яке знаходилося на їхньому балансі

Стали відомі причини демонтажу у Запорізькій обласній державній адміністрації так званої "Брилівської стіни" – решіток та загороджень, які були встановлені там у лютому цього року нібито у зв'язку із воєнним станом.

За попередньою інформацією, демонтаж решіток здійснили через майбутній приїзд до міста президента України Володимира Зеленського, або у зв'язку з відставкою голови ОДА Костянтина Бриля. Але насправді справа зовсім в іншому.

Як повідомляє 061 із посиланням на керівника апарату облдержадміністрації Зинаіду Бойко, рішення щодо встановлення конструкцій у приміщенні приймали військові. На той момент охорону будівлі несла військова частина 3033 Національної гвардії України.

"Ми звернулися до Фонду сприяння обороні Запорізької області з проханням придбати загороджувальні конструкції та захисний турнікет за умови наявності фінансування. На той момент саме наша частина охороняла будівлю ОДА", – підтвердив порталу командувач частини 3033 полковник Олександр Хоменко.

Оскільки термін дії домовленості з охорони ОДА завершився, військові забрали майно, яке знаходилося на їхньому балансі – тобто, саме загородження з решітками та турнікет. 

"Ми переходимо на інший об'єкт. Ці конструкції знаходяться на балансі нашої військової частини. Ми забрали своє майно", – пояснив полковник.

В подальшому охороною ОДА буде займатися військова частина Нацгвардії 3029. До речі, Запорізька область стала єдиною, де через запровадження воєнного стану у будівлі ОДА встановили решітки та загородження.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі