В Україні планують знову підвищіти мінімальну зарплатню: що чекає на мешканців Запоріжжя

В Україні планують знову підвищіти мінімальну зарплатню: що чекає на мешканців Запоріжжя

Наразі вона становить 4173 гривні.

У наступному, 2020 році, в Україні знову виросте мінімальна зарплатня. Міністерство фінансів планує підвищити її аж на 550 гривень, тобто вона складе 4723 гривні.

Як повідомляє УНН, про це заявила у неділю міністр фінансів України Оксана Маркарова під час брифінгу, який був присвячений питанням бюджету на наступний рік. 

"Мінімальна заробітна плата, яка закладається у цей бюджет, збільшується на 550 гривень. І буде складати за станом на 1 січня 2020 – 4723 гривні. Це відповідає показникам зростання. І ми вважаємо, що більший ріст цієї цифри не відповідав би зростанню продуктивності. А наше головне завдання – економічне зростання, утому числі завдяки зростанню продуктивності", – заявила пані міністр.

Нагадаємо, що наразі мінімальна заробітна плата в Україні становить 4173 гривні. За умови офіційного працевлаштування роботодавець не має права сплачувати робітнику меншу зарплатню.

Нагадаємо, що нещодавно під час перевірок у Запоріжжі та Запорізькій області за їхніми результатами податківці виявили 2769 підприємств, які сплачували своїм працівникам заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму – від 2,8 до 3,8 тис грн замість 4173 грн.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі