В Україні порушують "день тиші": в переліку порушників опинилась Запорізька область

В Україні порушують 'день тиші': в переліку порушників опинилась Запорізька область

В Україні у "день тиші" перед парламентськими виборами продовжується політична агітація.

Спостерігачі Комітету виборців України виявили факти агітації у Закарпатській, Запорізькій, Херсонській, Кіровоградській, Донецькій, Одеській, Черкаській, Миколаївській, Чернігівській областях. Про це повідомляє прес-служба організації "Комітет виборців України".

Як зазначається, незважаючи законодавчу заборону, в округах розміщено агітаційні матеріали політичних партій і кандидатів. Також впродовж останніх днів було розміщено нові білборди, які не мають вихідних даних, але при цьому виконані в стилістиці окремих кандидатів та партій.

Нагадаємо, згідно з українським законодавством, сьогодні заборонена будь-яка передвиборна агітація кандидатів у народні депутати на парламентських виборах.

Також забороняється проводити будь-які масові акції, зокрема збори, мітинги, демонстрації, від імені партій і кандидатів, або ж публічно оголошувати, що той чи інший кандидат або партія підтримали проведення вистав, концертів, спортивних змагань, переглядів фільмів тощо.

Крім цього, згідно зі статтею 67 закону "Про вибори народних депутатів України" упродовж останніх двох днів перед днем голосування (19 і 20 липня) не можна оприлюднювати результати опитування громадської думки щодо виборів.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі