В яких умовах живуть запорізькі нардепи

В яких умовах живуть запорізькі нардепи

Запорізькі нардепи від Слуги народу орендують трикімнатні квартири у сина колишнього мера Києва Леоніда Черновецького

Під час вивчення щорічних декларацій ми з’ясували, що нардепи від Слуги народу Михайло Крячко, Сергій Штепа та Роман Соха орендують квартири в одній ріелторській компанії Комфорт-Таун Ріелт.

Як зазначено на сайті Комфорт-Таун Ріелт компанія підбирає апартаменти в сучасному житловому комплексі з упорядкованою територією, що охороняється. Клієнтам пропонуються різнопланові квартири з новими меблями, побутовою технікою і сучасним ремонтом.

За даними сервісу Opendatabot ТОВ «Комфорт-Таун Ріелт» належить Степану Черновецькому, сину колишнього мера Києва Леоніда Черновецького. За даними журналу «Фокус», у 2019 році Степан та Леонід Черновецькі зі спільними статками у $423 млн посіли 21 місце у рейтингу 100 найбагатших українців.

З вересня минулого року Михайло Крячко та Сергій Штепа орендують квартири площею 70,6 м2, а Роман Соха винаймає трохи меншу квартиру площею 66,7 м2. За даними сайту Верховної Ради України Роман Соха і Сергій Штепа щомісячно отримують компенсацію для оренди житла у розмірі 18 500 гривень кожен, Михайло Крячко отримує дещо меншу компенсацію у розмірі 17 000 гривень.

Враховуючи вказану у декларації площу квартир, народні обранці, ймовірно, орендують у Комфорт-Таун Ріелт трикімнатні квартири, ознайомитись з умовами, у яких проживають нардепи ви можете за посиланням.

Народні депутати Олександр Пономарьов й Сергій Мінько за проживання у готельному комплексі «Київ», а Юлія Яцик у готельному комплексі «Національний» отримують щомісячну компенсацію у розмірі 20 150 гривень.

Як ми розповідали раніше нардепи від Слуги народу Геннадій Касай, Марина Нікітіна і Євгеній Шевченко взагалі не задекларували місце проживання у Києві.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі