В Запоріжжі почали виготовляти двигуни для турецьких безпілотників

В Запоріжжі почали виготовляти двигуни для турецьких безпілотників

Турецькі БПЛА обладнають турбогвинтовими двигунами виробництва ГП "Івченко-Прогрес"

У Запоріжжі на державному підприємстві "Івченко-Прогрес" у рамках україно-турецького сумісного підприємства з виготовлення безпілотних літальних апаратів (БПЛА) виготовлено перші двигуни для турецького безпілотника.

Як повідомляє "Український мілітарний портал", перші туробгвинтові двигуни АІ-450Т будут встановлені на перспективний БПЛА Akinci Taarruzi виробництва турецької компанії Baykar. АІ-450Т є конверсією двигунів АИ-450, які розроблялися "Прогресом" для українських зразків БПЛА. Спочатку на турецькі безпілотники планувалося ставити імпортні двигуни, але вони не підійшли за низкою параметрів.

БПЛА Akinci Taarruzi IHA розробляє турецька компанія Baykar. Перша його демонстрація відбулася у 2018-у році. Очікується, що він зможе здійснювати політ на висоті 12 200 метрів (40 тисяч футів) та нести до 900 кг озброєння на зовнішніх підвісках та до 450 км у внутрішніх відсіках фюзеляжу.

Наразі перші двигуни готуються до встановлення на дослідний зразок Akinci Taarruzi. У майбутньому в рамках сумісного підприємства планується виготовлення таких БПЛА та постачання до Збройних сил України.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі