Вбивство "Сармата": нардепи Пономарьов та Валентиров з'явилися на допит до поліції

Вбивство 'Сармата': нардепи Пономарьов та Валентиров з'явилися на допит до поліції

Народні депутати Верховної Ради восьмого скликання Олександр Пономарьов та Сергій Валентиров з'явилися на допит до Головного слідчого управління Національної поліції у справі щодо вбивства громадського активіста та ветерана АТО Віталія "Сармата" Олешка, повідомляє "Громадське радіо" із посиланням на офіційний коментар радіостанції від адвоката нардепів Євгена Озюменка.

Зокрема, заявив адвокат, Валентиров задоволений допитом. Нардеп заявив, що раніше він з Пономарьовим не з'являлися до ГСУ через начебто "невірну процедуру вручення повісток". Також Валентиров заявив, що застрелений Олешко "працював за наймом" і взагалі, мовляв, він "не був таким чесним, як його малюють в ЗМІ".

Чи давав якісь коментарі для преси Пономарьов, наразі невідомо.

Нагадаємо, що кілька днів тому Нацполіція вручила Пономарьову повістку з викликом на допит щодо вбивства громадського активіста, учасника АТО Віталія "Сармата" Олешка, однак нардеп виклик проігнорував, так само, як і його товариш Валентиров. Обидва народні обранці відговорились "виборчим процесом". За однією з версій слідства, Олександра Пономарьова разом із ще одним народним депутатом Сергієм Валентировим можуть підозрювати у причетності до замовлення вбивства активіста Віталія Олешка. Обидва депутати балотувалися по мажоритарних округах в Запоріжжі від "Опозиційної платформи – За життя". Олександр Пономарьов – за 78 округом, а Сергій Валентиров – за 81 округом. Валентиров не пройшов, а от Пономарьов пройшов. Втім, Головне слідче управління відмовилося піднімати руки догори та призначило наступний допит депутатів на 25 липня.

Громадський активіст Віталій "Сармат" Олешко був застрелений у власному подвір'ї 31 липня 2018 року – вбивця розрядив йому у спину обидва стволи обрізу мисливської рушниці. Пізніше поліція встановила та затримала як виконавців вбивства, так і декількох причетних до нього – зокрема, підприємця Михайла Сігіду. Також до поля зору правоохоронних органів потрапили Пономарьов та Валентиров – як люди, з якими у покійного були конфлікти через ряд питань.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі