Вбивство "Сармата": поліція вручила повістку нардепу Пономарьову (відео)

Вбивство 'Сармата': поліція вручила повістку нардепу Пономарьову (відео)

Про це повідомив інший народний депутат – Мустафа Найєм

Сьогодні, 19 липня, слідчі Національної поліції України вручили народному депутату з Бердянська Олександру Пономарьову (раніше був депутатом від БПП, зараз йде на вибори від "Опозиційної платформи – За життя") повістку із викликом на допит у зв'язку із кримінальним провадженням щодо вбивства 31 липня 2018 року громадського активіста, участника АТО Віталія "Сармата" Олешка.

Про це спочатку повідомив народний депутат Мустафа Найєм у своєму Facebook, пізніше цю інформацію підтвердив департамент коммунікації Національної поліції, втім, без вказання жодних імен.

"Кілька годин тому Національна поліція вручила повістку про виклик на допит народному депутату Олександру Пономарьову в якості свідка у справі про вбивство активіста Віталія Олешка на призвисько "Сармат". За однією з версій слідства, Олександра Пономарьова разом із ще одним народним депутатом Сергієм Валентировим (БПП) можуть підозрювати у причетності до замовлення вбивства Віталія Олешка. Обидва депутати на даний момент балотуються по мажоритарних округах в Запоріжжі від Партії "Опозиційна платформа – За життя".

Олександр Пономарьов, відповідно, за 78 округом, а Сергій Валентіров за 81 округом. Ми навряд чи їх зупинимо на шляху до мандату. Але як уже колишній член #ТСКГандзюк я докладу максимум зусиль, щоб в наступному складі парламенту до них було максимум уваги з боку громадськості та колег", – написав Найєм, доклавши до напису відеозапис, на якому зафіксовано момент вручення Пономарьову повістки.

Пізніше ситуацію прокоментували у поліції.

"1 липня цього року було завершено розслідування щодо 11 підозрюваних у вбивстві громадського діяча Віталія Олешка. Слідчі виділили в окреме кримінальне провадження розслідування щодо замовників вбивства. У рамках цього кримінального провадження сьогодні слідчі ГСУ вручили повістку на допит народному депутатові України", – повідомив департамент комунікацій поліції.

Сам Пономарьов ніяк офіційно не прокоментував вручення повістки.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі