Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету: як голосували запорізькі нардепи

Верховна Рада ухвалила зміни до держбюджету: як голосували запорізькі нардепи

Верховна рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2020 рік. Вони, зокрема, передбачають скорочення доходів до 975,8 млрд грн і збільшення витрат до 1,266 трлн грн. Також буде створено Фонд боротьби з коронавірусом та його наслідками. Пропонуємо дізнатись, як розподілилися голоси в залі.

Зміни до бюджету в цілому підтримали 249 народних депутатів, 98 виступили «проти», 16 – утрималися, 24 – не голосували.

Фракція «Слуга народу» дала 226 голосів «за», 5 виступили «проти», 5 – утрималися, 5 – не голосували, 7 – були відсутні.

Із Запорізької області законопроект підтримали всі депутати: Геннадій Касай, Юлія Яцик, Марина Нікітіна, Сергій Штепа, Павло Мельник, Роман Соха, Михайло Крячко, Євген Шевченко, Павло Мельник, Артем Кунаєв.

Група «Довіра» підтримала законопроект майже всім складом (15 з 17 депутатів), група «За майбутнє» дала ще 5 голосів (5 виступили «проти», 4 – утрималися, 5 – не голосували і 3 – були відсутні). Три голоси дали позафракційні нардепи.

Депутат із Мелітополя Сергій Мінько утримався від голосування.

Решта фракцій зміни до державного бюджету не підтримали. В «Опозиційній платформі – За життя» 31 депутат виступив «проти», 11 – не голосували і двоє – були відсутні. Практично всі нардепи з «Європейської солідарності» (26 з 27) проголосували «проти».

Із запорізького осередку: Володимир Кальцев та Олександр Пономарьов – не голосували.

У «Батьківщині» половина депутатів голосували «проти», майже половина – були відсутні. У «Голосі» 14 нардепів – «проти», один – не голосував, 5 – були відсутні.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі