Виборчий фонд, АЗС поряд із житлом, "Мотор Січ" та знищення асфальту: підсумки дня

Виборчий фонд, АЗС поряд із житлом, 'Мотор Січ' та знищення асфальту: підсумки дня

Найголовніше та найцікавіше за 14 серпня.

На Запоріжжі завдяки ГО "Справжні дії" ДТЕК виконав обіцянку та відремонтував дорогу в Ботієвській ОТГ

Ми неодноразово писали про боротьбу мешканців Ботієвської об'єднаної територіальної громади за ремонт розбитих вантажівками ДТЕКу доріг. Наразі можемо повідомити, що ДТЕК врешті-решт свою обіцянку виконав – одну з геть понівечених доріг нарешті відремонтовано. Щоправда, це сталося завдяки зусиллям ГО "Справжні дії", які підготували звернення до керівництва підприємства. Про це повідомляє власний кореспондент видання "Факти Запоріжжя" з території Ботієвської ОТГ. (Читати)

Виборчий фонд партії «Батьківщина»: доба діджитал махінацій?

Поки політична партія «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» оговтується після виборчих перегонів – час познайомитися з їхніми витратами. Редакція "Факти Запоріжжя" проглянула фінансову звітність партії і "виколупала" деякі родзинки. Читайте нижче. (Читати)

Китайці знайшли ще один спосіб заволодіти запорізьким "Мотор Січ"?

Корпорація Beijing Skyrizon Aviation Industry з Китаю, яка є частковим власником запорізького авіабудівного підприємства "Мотор Січ", винайшла новий спосіб закінчити поглинення заводу – вона обіцяє поступитися державному концерну "Укроборонпром" чвертю акцій "Мотор Січі" (25%). (Читати)

Запорізька влада дозволила будувати АЗС по сусідству з житловими будинками та парком

На сайті мерії оприлюднено детальний план території, де скоро з'явиться бензозаправка. Тепер він чекає затвердження на найближчій сесії. (Читати)

В Запоріжжі знищують свіжепокладений асфальт

Попри те, що в Запоріжжі комунальники завзято ремонтують дороги, новий асфальт ризикує прожити дуже коротке життя – до першої зливи. А все тому, що водії великогабаритних вантажівок ігнорують заборони на пересування відремонтованими ділянками. (Читати)

Кабінет міністрів змінив порядок виплат субсидій

Згідно з новим порядком, одержувач зможе самостійно вибрати банк, в якому йому зручно отримувати виплати, а інформацію про платіжні реквізити пенсіонерів Пенсійний фонд передасть автоматично. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі