Від любові до ненависті: хто з українських політиків подобається народові (соцопитування КМІС)

Від любові до ненависті: хто з українських політиків подобається народові (соцопитування КМІС)

Лідером симпатій серед звичайних українців є діючий президент України Володимир Зеленський.  

А от його попередник Петро Порошенко може отримати приз глядацьких антипатій, про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Судячи з опитування, найвідоміші персони в Україні – Володимир Зеленський (99,8% тих, хто його знає), Петро Порошенко (99,6%), Юлія Тимошенко (99,2%), діючий прем'єр Володимир Гройсман та лідер Радикальної партії Олег Ляшко. У свою чергу, тільки 29,2% українців знає, хто такий Руслан Стефанчук (представник президента у Верховній Раді – ред.), що є найнижчим результатом.

Найбільше респондентів позитивно сприймає саме Зеленського (72,8% з тих, хто знає його). На його фоні колишній глава держави сумно виглядає з 10,2% позитивно сприймаючих його українців – хоча це не найнижчий показник. А от по негативних емоціях пан Порошенко має перевагу – у 75,8% українців він викликає лише негативні емоції. Пан Порошенко поділяє п'єдестал з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим (60,5%), головним радикалом країни Олегом Ляшком (59,7%), головою "Опозиційної платформи – За життя" Віктором Медведчуком (58,6%) та одіозним мером Харкова Геннадієм Кернесом (57,5%).

Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю серед 2000 громадян України старше 18 років, що проживають у 125 населених пунктах всіх регіонів України (крім окупованого Криму та непідконтрольних територій Донбасу). Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі