Відсторонення від посади головного еколога Запорізької області пов’язане із Молочним лиманом – офіційно

Відсторонення від посади головного еколога Запорізької області пов’язане із Молочним лиманом – офіційно

Розслідувати ймовірні зловживання буде спеціально створена комісія, перевірка триватиме місяць – з 18 вересня по 19 жовтня.

Службове розслідування щодо директора Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації Віталія Гордієнка розпочате з метою встановити обставини, які призвели до фактичного невиконання робіт з будівництва з’єднувального каналу між Молочним лиманом та Азовським морем у 2017 році.

Про це йдеться в офіційному розпорядженні голови Запорізької ОДА Віталія Туринка від 19 вересня 2019 року.

Розслідувати ймовірні зловживання буде спеціально створена комісія, перевірка триватиме місяць – з 19 вересня по 18 жовтня.

На час розслідування від здійснення повноважень відсторонений не лише директор Департаменту екології Віталій Гордієнко, а його заступник. Виконувачем обов'язки директора Департаменту призначено Ірину Каткову, заступника директора департаменту – начальника управління регулювання природокористування та охорони природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів ОДА.

Нагадаємо, у вересні 2017 року на каналі, що з'єднує Молочний лиман і Азовське море, сталася масова загибель риби.

Видання «Факти Запоріжжя» звернулося за офіційним коментарем до Віталія Гордієнка, чекаємо на відповідь  найближчим часом.

Стежте за новинами.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі