Віктор Янукович написав листа до українців

Віктор Янукович написав листа до українців

Четвертий президент України Віктор Янукович, який в Росію, з нагоди шостої річниці трагічних подій на київському Майдані опублікував російською мовою звернення до «соотечественников», в якому висловив надію на дієздатність ініціатив Володимира Зеленського і засудив Революцію Гідності та Петра Порошенка.

Звернення опублікував у Facebook його адвокат Сердюк.

Українські ЗМІ вже назвали заяву «цинічним». По суті воно дивне, оскільки дублює рівно те, що і сам Янукович, і кремлівська пропаганда твердять ось уже 6 років ... 

«Масові вбивства в центрі Києва стали кульмінацією боротьби за «світле» майбутнє України. Для когось ці протести були «революцією», але для більшості народу обернулися страшною трагедією, що відкриває чорну сторінку історії України », - написав серед іншого Янукович, який назвав Петра Порошенка і колишню владу «купкою злочинців», які нібито хочуть «поглиблювати розподіл нашої держави».
 
Він також вказує, що «українці, які були не згодні з державним переворотом 2014 року, виявилися чужими у власній країні». Не зовсім ясно, кого він має на увазі, українців чи ... При цьому Янукович зазначив, що «перші кроки Зеленського вселяють надію на мир, справедливість і встановлення миру» ...

Нагадаємо, Майдан і Революція - це була внутрішня справа України, натомість в ході цього розпочалася війна спровокована ззовні. У тому числі й за участю Януковича, який закликав Путіна ввести війська в Україну.

Віктор Янукович втік з України взимку 2014 року після масових розстрілів у центрі Києва під час подій Євромайдану. Наразі президент-утікач переховується за кордоном, найімовірніше, – в Росії. Йому інкримінують низку злочинів, зокрема державну зраду. Провину свою він заперечує.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі