Високоповажні посадовці Запорізької ОДА отримали у користування коштовні автівки

Високоповажні посадовці Запорізької ОДА отримали у користування коштовні автівки

Завуальована корупція, або що пообіцяли очільники області за безкоштовне використання дорогих автомобілів?

З надійних джерел виданню «Факти Запоріжжя» стало відомо, що високоповажним чиновникам у власність були безкоштовно передані заводами «Мотор-Січ» та комбінатом «Запоріжсталь» автомобілі представницького класу.

Зокрема, йдеться про Lexus та новісіньку Skoda Super B, які дісталися голові ЗОДА Віталію Туринку та першій заступниці очільника області Еллі Слепян. Технічне обслуговування здійснює КП «Автогосподарство».

Відкритим питанням залишається, що ж саме пообіцяли «перші» особи області за вручені подарунки з «панського плеча» Богуслаєва та Шурми? Заздалегідь знаючи відповідь, що просто так ніхто і нічого не робить.

Зі Слепян все зрозуміло, за довгі роки перебування в облдержадміністрації,  держслужбовиця чудово орієнтується у всіх процесах, тож відповідно, знає  як їх гальмувати (кожен фахівець ОДА добре розуміє, що підпис пані Елли отримати складно або коштовно). З поінформованих нами джерел, у заступниці виходить вводити в оману навіть своїх керівників. Яскравий приклад - Костянтин Бриль, якого вона звела з правильного шляху, навіть після того як укорінила свої зв’язки сімейними тенетами (ред., - стали кумами). Та не дивлячись на це, за вказівкою Ростислава Шурми - одразу ж його зрадила. Керівника «Запоріжсталі» влаштовують подібні інтриги зі Слепян, ціна якої виявилась у новій Skoda Super B.

Стосовно Туринка, то справа ось у чому: «Мотор-Січ» - піклується розвитком медицини, а одна з головних цілей  підприємства приватизувати санаторій «Глорія» у м. Приморськ. З власних джерел виданню стало відомо, що на сьогодні очільник ЗОДА надав всі необхідні обіцянки. Більш того, пан радник Дмитро Попов - знатний мисливець, і має в своєму оточенні друзів, котрі полюбляють вийти на полювання, зокрема, йдеться про персоналію Богуслаєва. Відповідно, перемовини пройшли швидко та результативно.

Техобслуговування автівок:

  • Оренда Lexus - 750 грн. на місяць з повним обслуговуванням.
  • Оренда Skoda Super B - 1200 грн. на місяць з повним технічним обслуговуванням.

За нашими даними, Skoda Super B купували в автосалоні спеціально для Елли Слепян. Lexus дістався Туринку у спадок від Бриля. Зауважимо, ексочільник автомобіль не шкодував, за три роки «намотав» 210 тис. км.

Будемо слідкувати за розвитком подій, але наразі можна припустити, що ніякої анонсованої Віталієм Туринком, боротьби з корупцією і в планах не існувало.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі