Високу посаду у Запорізькій ОДА посяде близький друг губернатора: що відомо про Володимира Тарасенка

Високу посаду у Запорізькій ОДА посяде близький друг губернатора: що відомо про Володимира Тарасенка

Очільника регіону Віталія Туринка із бізнесменом та стажером на посаду заступника голови облдержадміністрації пов’язують спільні хобі та тривала дружба родинами

Ім’я бізнесмена Володимира Тарасенка останнім часом все частіше з’являється у інформаційному полі Запоріжжя. Подейкують, що Володимир Валентинович невдовзі посяде крісло заступника голови Запорізької облдержадміністрації. Тарасенко вже проходить стажування на відповідну посаду, декларацію подав, її вміст опублікуємо згодом.

Володимир Тарасенко із Віталієм Туринком під час зустрічі із норвезькими інвесторами у ОДА

 

Журналісти видання «Факти Запоріжжя» вирішили дізнатися більше про ймовірного заступника очільника регіону.

Сфера інтересів та родина

Судячи з особистого профілю у Facebook, Володимир Тарасенко захоплюється футболом, рибальством, і час від часу подорожує за кордон з родиною – дружиною Мариною та двома синами.

Бізнес

Основна сфера діяльності пана Тарасенка – будівництво житлових і нежитлових будівель. Володимир Валентинович був власником чотирьох підприємств, які нещодавно були продані або ж переоформлені. Припускаємо, що таким чином Володимир Тарасенко готується до того, що невдовзі стане чиновником.

Володимир Валентинович донедавна був засновником та власником ТОВ «Віват Буд». У вересні поточного року ТОВ «Віват Інвест» (м. Київ) переоформив на дружину Марину Тарасенко.

Зазначимо, що ТОВ  «Віват Інвест» входить до Конфедерації будівельників України. У 2018 році компанія отримала премію  Ibuild у категорії «Вимір успіху» як Краща регіональна компанія промислового будівництва.

Крім того, до листопада 2018 року бізнесмен володів будівельним підприємством ТОВ «Карвош люкс». Його частку викупив екснардеп Петро Сабашук.

У липні поточного року підприємець продав ТОВ «Терра Буд Лтд», (сфера діяльності: будівництво житлових і нежитлових будівель). Новим власником став бізнесмен Красотін Андрій Олександрович.

Крім будівельної галузі, Володимир Тарасенко займався оптовою торгівлею хімічними продуктами. Проте ТОВ «ДТО Автогруп» у вересні 2019 року бізнесмен продав іншому власнику – Ользі Дзятківській.

Корисні зв’язки: що пов’язує бізнесмена-стажера із губернатором

Вище вже зазначалося, що сім’я Тарасенків любить подорожувати. У тому числі, регулярно відпочиває в компанії родини очільника Запорізької облдержадміністрації Віталія Туринка. На Facebook-сторінках Володимира Тарасенка та Віталія Туринка можна побачити спільні світлини двох родин в курортних містечках. Впродовж 2015-2019 років вони відвідали низку країн: Туреччину, Німеччину, Францію, Китай, Латвію, Португалію.

У 2016 році до їх компанії приєднався Олег Серовський, власник мережі АЗС «ZOG». Разом відпочивали на гірськолижному курорті Champoussin (Швейцарія).

Дружні стосунки очільника регіону та бізнесмена не обмежуються рибальством та подорожами. Діти Віталія Туринка та Володимира Тарасенка разом грають за команду «ДЮСШ Металург».

 

Таким чином, можемо обґрунтовано припустити, що найближчим часом посаду заступника голови Запорізької облдержадміністрації посяде близький друг та,  за наявної інформації, кум Віталія Туринка. Як це відіб’ється і чи не заважатиме професійній діяльності посадовців – питання відкрите.

Проте, змушені констатувати, що сьогодні нові обличчя української та регіональної влади наступають на ті ж самі граблі, що й їхні попередники, призначаючи на відповідальні посади своїх родичів та друзів.  

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі