Візит Зеленського до Запоріжжя, ДніпроГЕС та мости, провадження СБУ та останнє соцопитування: підсумки дня

Візит Зеленського до Запоріжжя, ДніпроГЕС та мости, провадження СБУ та останнє соцопитування: підсумки дня

Зеленський не буде призначати нового очільника ЗОДА

Президент не бачить необхідності у призначенні нового губернатора замість звільненного Костянтина Бриля. Елла Слепян, як і раніше, залишається тимчасово виконуючою обов'язки голови ЗОДА. Читати

Зеленський відвідав ДніпроГЕС та недобудовані запорізькі мости

Президент України Володимир Зеленський у рамках робочого візиту до Запоріжжя прибув на греблю ДніпроГЕСу у супроводі представників міської влади та журналістів. Він наказал відремонтували греблю ДніпроГЕСу, яка знаходиться в аварійному стані, до жовтня 2019 року. Читати. Також Гарант відвідав сумнозвісну запорізьку "недобудову сторіччя" – запорізькі мости, які планується добудувати за його президентства. Читати.

"Всіх на всіх": президент України висловив свою думку стосовно повернення полонених

Президент України Володимир Зеленський заявив, що йому подобається ідея обмінятися усіма полоненими на території РФ і на окупованих територіях Донбасу і в Криму. А спершу варто розпочати з українських моряків. Читати.

В Запорізькій області СБУ розслідує факти незаконного впливу на перебіг виборчного процесу

Служба безпеки України проводить розслідування за зверненнями низки кандидатів у народні депутати щодо незаконного впливу на перебіг виборчого процесу в Запорізькій області. Читати.

П'ять партій проходять до Ради, ще дві на грані: останнє соцопитування перед виборами

П'ять українських політичних партій точно проходять до Верховної Ради у результаті позачергових виборів, доля ще двох політсил під питанням, свідчать результати соціологічного опитування групи "Рейтинг" – останнього соцопитування перед виборами. Читати.

Завершити реконструкцію мосту та відновити дорожнє покриття: як Зеленський у Запоріжжі сварив місцеву владу

Президент у Запоріжжі влаштував справжній "розбір польотів" міській владі та керівництву області. Сварив і за недобудовані мости через Дніпро, і за затьмарену кількість агітаційних плакатів по всьому місту, і за транспортний колапс на ДніпроГЕСі. Читати.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі