Взаємовідносини високопоставлених чиновників ЗОДА з "дорожньою мафією"

Взаємовідносини високопоставлених чиновників ЗОДА з 'дорожньою мафією'

Сподіваємося, що Президент Зеленський ознайомиться із цією публікацією і доручить відповідним правоохоронним органам розібратися в реальних цілях роботи Слепян в займаному кріслі.

Останнім часом ряд ЗМІ опублікували низку публікацій про масштаби корупції в Службі доріг Запорізької області. Зокрема, це стосується наступних питань: будівництво мостових переходів у Запоріжжі (наприклад, розкрадання на них металоконструкцій за сприяння працівників САД); при ремонтах доріг державного значення та будівництві мостового переходу через р. Суха Балка; розкрадання ПММ для очищення доріг впродовж осінньо-зимового періоду - за фактом чого правоохоронці винесли ряд відомостей в ЄРДР.

Крім того, Департаментом промисловості ОДА в травні місяці поточного року було зареєстровано обґрунтовані проєкти рішень обласної ради «Про визнання незадовільною роботу начальника Служби автодоріг у Запорізькій області» (ред., - в особі Андрія Івка) та «Про визнання незадовільною роботи тимчасово в.о. директора ДП «Запорізький облавтодор» ВАТ «ДАК» «Автомобільні дороги України» (ред.,- в особі Андрія Коцура), які були опубліковані на сайті обласної ради, пройшовши для цього всі необхідні узгодження з усіма службами ОДА та облради, а також юридичними управліннями.

Але не дивлячись на це, за окремим дорученням Елли Слепян, без будь-яких аргументів і обґрунтувань дані проєкти рішень були зняті з порядку денного, що є підтвердженням повної залежності пані Слепян від вождів місцевої транспортної мафії, а можливо вона і є її частиною.

Завідомо, що ці «нелегкі стосунки» склалися свого часу між ексочільником Запорізької ОДА Брилем та нардепом Володимиром Бандуровим (ред., - Андрій Івко – протеже Бандурова), в які ніхто не бажає втручатись. Пані т.в.о. ЗОДА, очевидно, обрала позицію Бандурова-Івко, а це – безкомпромісні корупційні схеми та дорожня мафія.

А більшість депутатів фактично дотримуються  нейтралітету, заплющуючи очі на «килимові ігри» Слепян та Бандурова.

Нагадаємо, що депутат з місця може винести недовіру начальнику Служби автодоріг у Запорізькій області. Цікаво, знайдуться такі?

Сподіваємося, що Президент Зеленський ознайомиться із цією публікацією і доручить відповідним правоохоронним органам розібратися в реальних цілях роботи Слепян в займаному кріслі.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі