"Я із "Зе!Команди", я вам обіцяю великі неприємності": у Кирилівці чоловік залякував адміністраторку бази іменем президента

'Я із 'Зе!Команди', я вам обіцяю великі неприємності': у Кирилівці чоловік залякував адміністраторку бази іменем президента

Попри заяви президента України Володимира Зеленського та його команди про рівність усіх перед законами та неприпустимість використання службового стану для отримання преференцій, на жаль, все ще знаходяться люди, які намагаються, прикрившись статусом члена "Зе!Команди", залякувати інших, обіцяючи їм "проблеми". Або ж просто використовувати ім'я президентської команди у власних цілях, таким чином дискредитуючи президента в очах пересічних громадян.

Саме з таким випадком 28 липня, у Кирилівці, зіткнулася адміністраторка однієї з тамтешніх баз відпочинку Ганна Чкан. Про це вона повідомила у публікацї в своєму Instagram.

Як написала адміністраторка, причиною інциденту виявилося її зауваження дівчині, яка вигулювала на території бази свого собаку. Оскільки база є приватною, вхід стороннім на її територію заборонено, а за домашнім улюбленцем потрібно прибирати за допомогою пластикоового пакету, про що адміністраторка й повідомила дівчині. Реакція на її зауваження виявилася, м'яко кажучи, не зовсім адекватною, пише Ганна.

"Через хвилин 5 після розмови до мене підійшов її чоловік і почав (далі практично цитата): "У вас на базі все нормально? Точно все нормально? Ви нагрубили моїй дружині. Ми можемо ходити, де хочемо з собачкою і без. Я із Зекоманди і я вам обіцяю великі неприємності. Я спрямую до вас перевірки... і т.д. і т.п. Мені дуже шкода, що у новій команді є люди, які намагаються вирішувати свої особисті проблеми, прикриваючись якимось особливим статусом, або просто використовуючи ім'я Зекоманди для того, щоб когось залякати", – написала вона.

Варто зазначити, що на публікацію відразу зреагував громадський активіст Руслан Ханумак, афілійований із "Зе!Командою" у Запоріжжі, який попросив Ганну повідомити йому подробиці інциденту.

Також на прохання журналістів "Факти Запоріжжя" прокоментувала інцидент і сама Ганна Чкан – як виявилося, усе відношення чоловіка до "Зе! Команди" полягало у його роботі на підрахунку голосів під час одного з етапів виборчої кампанії, що не завадило йому зробити спробу прикрити власне свавілля ім'ям президентської команди. Попри те, що конфлікт було вирішено її власними зусиллями, додала вона, молодик все ж таки залишився при своїй думці – що він має право вигулювати свого собаку де завгодно.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі