"Я покидаю залу", - Зеленський зробив заяву щодо розпуску Парламенту

'Я покидаю залу', - Зеленський зробив заяву щодо розпуску Парламенту

Президент України виступив у Конституційному суді з промовою про розпуск Верховної ради

Сьогодні, 11 червня, на засіданні Конституційного Суду України, який розглядає легітимність указу про розпуск Верховної Ради виступив з промовою президент України Володимир Зеленський.

За повідомленням УНІАН, президент висловив свою позицію стосовно Конституційного суду та вразив унікальністю приходу.

"Високий суд, ваша честь, спасибі за те, що мене запросили. Здається, це вперше в історії України. Зазвичай президент викликав суддів до себе. Але сьогодні я тут, ніж висловлюю свою повагу до Конституційного суду як інституції і особисто до кожного з вас. Не мені розповідати вам про дух і букву закону. Я впевнений, що рішення про розпуск Ради відповідає цим критеріям".

"Про відповідальність духу Закону свідчить багато факторів: громадяни України не просто не вірять Раді, рейтинг довіри – 4%, народ України аплодує рішенню про розпуск Верховної Ради", - зауважив президент.

Володимир Зеленський заявив, що оскарження указу про розпуск Верховної Ради є спробою народних депутатів на кілька місяців втриматись за свої крісла, недоторканність та можливість збагачення. Після викладення своєї позиції Зеленський покинув засідання.

"Я покидаю залу, щоб ніхто потім не сказав, що моя присутність мала вплив на суддів і рішення було прийнято під тиском", - додав він і передав слово своєму представнику в Конституційному суді Федору Веніславському.

Коментарі