Як «Аграрна партія» чверть виборчого фонду на концертний тур Винника та Поплавського витратила

Як «Аграрна партія» чверть виборчого фонду на концертний тур Винника та Поплавського витратила

Редакція "Факти Запоріжжя" пропонує побувати за лаштунками виборчфонду АПУ

Загалом на передвиборчі перегони Аграрна партія України витратила понад 21 млн грн. З яких, близько 14 мільйонів вона надбала та "протринькала" впродовж одинадцяти днів.

Так, у виборчий фонд партії заходили гроші від аграрних підприємств, самих партійців, учасників виборчої кампанії тощо. Цю інформацію зазначено в остаточному фінансовому звіті про використання коштів з виборчого фонду партії на сайті ЦВК. Зокрема, найбільшими донорами АПУ залишаються родина партійця-підприємця Руслана Голуба (ТОВ "ТАК- Агро")  та сім’я Інни Бабенко  (ТОВ "Вінтер Стар Україна").

Картина 20-ьох громадян, які внесли донати в АПУ, виглядає наступним чином:
- мешканці Чернігова, Черкас, Києва, Вінниці та Черкас (всього вони пожертвували АПУ 6,13 млн грн);
- аграрні підприємства (загальна сума їхніх внесків у виборчий фонд складає 12,62 млн грн);
- члени партії перерахували 3,5 млн грн;
- Київська районна організація партії з Полтави здійснила переказ на рахунок виборчфонду Аграрної партії у розмірі 19 тис. грн.

На що витрачали?

Більшу частину зібраних коштів "Аграрна партія" витратила на телебачення (рекламні відеоролики). Зокрема, 4,7 мільйона внесла каналу «Інтер», по 3 мільйони дісталось телеканалам «1+1» та «112 Україна». Крім того, на виготовлення друкованих матеріалів передвиборчої агітації АПУ з виборчфонду взяла близько 1, 8 млн грн. 

Не менш потужною категорією за обсягом витрат стали концерти. Їх реалізація коштувала партії близько 5,21 мільйона гривень. За повідомленням сайту АПУ впродовж періоду від 5 до 19 липня Олег Винник та Михайло Поплавський мали 8 концертів в областях України.

Далі буде...

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі